Sot 07:56 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:56 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:56 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:55 Vetura , Lipjan

Beetl 1.9 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Vetura , Lipjan

Bmw 530 d

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:53 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Vetura , Lipjan

audi a4. 1.9tdi rks automatik

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Vetura , Lipjan

bmw x5. 3.0d automatik rks

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Vetura , Lipjan

audi a5. 2.7tdi automatik rks

10 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31
Linku:
Vetura , Lipjan

Golf 5 - 1.9 TDI RKS Timon Anglez

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:29 Vetura , Lipjan

Cady 19 me dogan homolgi

1 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:28 Vetura , Lipjan

Opel Meriva 1.7 (Japan Matorrin) 8 Muj RKS

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim