Sot 20:59 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:59 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Vetura , Lipjan

Pikap Pezho 1.9 Dizell 1998 Rks

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:52 Vetura , Lipjan

Mitsubishi Motors 2.5

4 290 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:49 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:48 Vetura , Lipjan

VW Passat c3 TDI 1.9

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48 Vetura , Lipjan

Shes Jeta 1.3 benzin + plin.. rks 11 muj

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:48 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:47 Vetura , Lipjan

Opel Vectra 1.7 diesel

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:45 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:40 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim