Sot 13:23 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:23 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:22 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:22 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:21 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 Vetura , Lipjan

Beetle -Bëj Ndrrim-

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:19 Vetura , Lipjan

Renault Laguna *Seria 2003*

1 820 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:19 Vetura , Lipjan

Daewoo Matiz *Klime*

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:19 Vetura , Lipjan

Opel Corsa *Viti 2001* Nderrohet

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

JAGUAR XF 3.0D V6 EDITION FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

MERCEDES VITO 109

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

VW PASSAT B7 BlueMotion 2.0 DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

VW GOLF VII pa dogan 7

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

Corsa 9 muj regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

corsa Rks deri mujin e 11

1 060 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:16 Vetura , Lipjan

SHKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim