Sot 13:51 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:51 Vetura , Lipjan

VW. GOLF 7 1.6tdi automatik rks

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:49 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:48 Vetura , Lipjan

Opel Corsa

1 340 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:48 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:47 Vetura , Lipjan

shes cors 1.2 benzin 9 muj regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 Vetura , Lipjan

Citroen xsara benzin-plin klim rks 99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Vetura , Lipjan

Golf 5 1.9 tdi 77kw

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim