Sot 19:06 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 Vetura , Lipjan

Golf 3

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:06 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:05 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:05 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:04 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Vetura , Lipjan

AUDI A 4 AUTOMATIC TIPTRONIK MULTITRONIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:03 Vetura , Lipjan

GOLF 4 TDI 2003 1.9 I THJESHT GOMA TREJA ME RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:02 Vetura , Lipjan

GOLF TDI I THJESHT GJENDJE PERFEKTE ME RKS

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 Vetura , Lipjan

DAEWOO NUBIRA 1.8B Automatik rks 84mi km

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:58 Vetura , Lipjan

VW Passatin 10 muj rks

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim