Sot 08:18 Vetura , Lipjan

AUDI A 6 2.7 TDI AUTOMATIK VITI 2009

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16
Linku:
Vetura , Lipjan

Golf 5 - 1.9 TDI RKS Timon Anglez

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:16 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:16 Shtëpi , Lipjan

Dyer per garazha novoferm

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 08:11 Vetura , Lipjan

mercedes c 200 dizell me klim rigjistrim

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:11 Vetura , Lipjan

Passat 3c

5 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:09 Vetura , Lipjan

BMW 535d M-sport paket

9 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 Vetura , Lipjan

Toaureg 3.0 tdi 239 ps 4 motion me dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim