Sot 22:36 Vetura , Lipjan

Golf 2 TD 1.9 viti 89

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Vetura , Lipjan

Golf 3 dizell

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:35 Vetura , Lipjan

VW Passat 2 dizell 1.9.

599 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:34 Vetura , Lipjan

Shofer shajme per golf 2 dhe jeta

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:33 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.9 dizell me rigjistrim 8 muj

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Vetura , Lipjan

SHKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Vetura , Lipjan

JAGUAR XF 3.0D V6 EDITION FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:30 Vetura , Lipjan

MERCEDES VITO 109

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Vetura , Lipjan

VW PASSAT B7 BlueMotion 2.0 DSG

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim