Dje 17:47
Linku:
Vetura , Lipjan

GOLF 7 -13

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:58
Linku:
Vetura , Lipjan

Shitet opel aster 1.7 Dizell

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:22
Linku:
Vetura , Lipjan

citroen jumper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:14 Vetura , Lipjan

vw phaeton 3.0tdi rks full opsion

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:10 Vetura , Lipjan

audi a3. 2.0tdi 6 shpejtsi rks

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 Vetura , Lipjan

shes ndrroj opell vekter regjistrim1muj 500e

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:09 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 Vetura , Lipjan

bmw x5. 3.0d automatik rks 1vit

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Vetura , Lipjan

Mercedes c 200 cdi

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Vetura , Lipjan

opel vectra B 1.8 full redjistrim 9 muj

1 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:06 Vetura , Lipjan

VW PASSAT B7 BlueMotion 2.0 DSG

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Vetura , Lipjan

golf 3 benzin plin

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:05 Vetura , Lipjan

Urgjent opel corsa 1.4 Benzin viti 92 rks

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:01 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.9 dizell me rigjistrim 8 muj

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Lipjan

Shofer shajme per golf 2 dhe jeta

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:01 Vetura , Lipjan

Tiguan 2.0 TDI 4 Motion viti 2007 me rks

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim