Sot 11:54 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:53 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:53 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:53 Vetura , Lipjan

Mercedes c 220

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Lipjan

AUDI A 6 2.7 TDI AUTOMATIK VITI 2009

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Lipjan

GOLF 1.9 TDI PA TE KUQE ME KLIM RKS 10 MUAJ

3 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:50 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Vetura , Lipjan

Beetle

3 666 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 Vetura , Lipjan

Opel Corsa *Viti 2001*

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Vetura , Lipjan

Opel Combo 1.7

1 680 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim