Sot 21:29 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 Vetura , Lipjan

vw phaeton 3.0tdi rks full opsion

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:29 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:28 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:28 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:27 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 Vetura , Lipjan

Pasat 1.9 t di

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:14 Vetura , Lipjan

Bmw 520d

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 Vetura , Lipjan

Mercedes ML 400 CDI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Vetura , Lipjan

Mercedes CL 500 V8

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Vetura , Lipjan

Opel Omega 2.2 DTI

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim