Sot 22:53 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:52 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:50 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Vetura , Lipjan

SHES MERCEDES DIZELL 250.RKS.25.04.2018

1 650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:50 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:49 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:47 Vetura , Lipjan

JAGUAR XF 3.0D V6 EDITION FULL EXTRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:46 Vetura , Lipjan

MERCEDES VITO 109

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Vetura , Lipjan

VW PASSAT B7 BlueMotion 2.0 DSG

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 Vetura , Lipjan

MERCEDES E300 BLUETEC HIBRID

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:46 Vetura , Lipjan

VW GOLF VII pa dogan 7

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim