Sot 13:00 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:59 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:57 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:56 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:53 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Vetura , Lipjan

Audi a3 1.9 TDI ngjendje perfekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Lipjan

Citroen C3 Benzins RKS

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Vetura , Lipjan

Opel Vektra 2.0 Dizel- automatik -9 muj RKS- 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Lipjan

BMW 320 DIZEL RKS

4 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Lipjan

AUDI A4 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Vetura , Lipjan

Golf 4 1.9 TDI -AUTOMATIK- RKS

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim