Sot 18:18 Vetura , Lipjan

Golf 3 rks 1 vit

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:17 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:17 Vetura , Lipjan

Beetle 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

VW. GOLF 7 1.6tdi automatik rks

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

Cpel corsa 9 muj regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

Urgjent Golf 2 1.3 Benzin Viti 86 Rks

280 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

Bmw 530d

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Lipjan

Opel corsa 1.2b automatik rks

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:14 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:13 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim