Sot 09:49 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

MERCEDES. S 320CDI 4 MATIC. rks. “LONG VERSION”

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

Auto24 Kosove

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

4 888 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:47 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Vetura , Lipjan

Guma me bandash(14/185/65) shum pak te perdorura

70 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:40 Vetura , Lipjan

Shitet vectra me atest te plinit me regjistrim

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:40 Vetura , Lipjan

Jeep liberty renegade 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Vetura , Lipjan

fiat scudo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Vetura , Lipjan

Golf 3 rks 1 vjet

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim