Sot 07:03 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 Vetura , Lipjan

AUDI A8 4.2TDI RKS “FACELIFT” full opsion

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:02 Vetura , Lipjan

VW TAUREG 3.0TDI V6. 245ps. RKS full opsion 4X4

18 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:02 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:01 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:01 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:00 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:00 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:54 Vetura , Lipjan

��Golf 3 rks 1 vit ������

1 380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:54 Vetura , Lipjan

Shes mercedesin 2.5 dizell me rks edhe 7 muj

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:17 Vetura , Lipjan

AUDI A 4 AUTOMATIC TIPTRONIK MULTITRONIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:17 Vetura , Lipjan

AUDI A6 2.7 TDI AUTOMATIK RKS VITI 2009

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:17 Vetura , Lipjan

GOLF 5 1.9 TDI ME 6 SHPEJSI 2005 SHUM GJENDJE TMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:16 Vetura , Lipjan

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW RKS

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:43 Vetura , Lipjan

Reno scenic

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:46 Vetura , Lipjan

Bmw 530 d

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim