Sot 15:30 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:30 Vetura , Lipjan

bmw x5. 3.0d automatik rks

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:29 Vetura , Lipjan

CHRYSLER LX 300 C 3.5 BENZIN...2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Vetura , Lipjan

audi a5. 2.7tdi automatik rks

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:29 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:28 Vetura , Lipjan

golf 4. 1.9tdi rks

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:28 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 Vetura , Lipjan

Mb 100 2.4 Dizell Rks 6muj shum xh Mir

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim