Sot 23:14 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA VW BMW AUDI MERCEDES

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:14 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 23:13 Vetura , Lipjan

((AUTO-24))Blejm vetura qe nuk i perdori vw bmw

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:13 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:12 Vetura , Lipjan

Auto24 I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VW BMW

59 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:08 Vetura , Lipjan

Golf 3

1 390 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:04 Vetura , Lipjan

Ford Tranzit 2.0

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Lipjan

AUDI A8 4.2TDI RKS “FACELIFT” full opsion

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Lipjan

VW TAUREG 3.0TDI V6. 245ps. RKS full opsion 4X4

18 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:55 Vetura , Lipjan

Opel zafira automatik rks klim ponaram

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim