06 Shk 19:05 Vetura , Lipjan

Shiten Timberlandat

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 19:34 Vetura , Lipjan

co2 shitet urgjent

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 10:55 Vetura , Lipjan

shes monterken edhe ballanserken

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 12:55 Vetura , Lipjan

Blej te gjitha llojet e veturave

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 21:17 Vetura , Lipjan

Fellne me goma kompelt 15-she

110 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 11:16 Vetura , Lipjan

Fellga 15 per mercedes

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 10:56 Vetura , Lipjan

Kombi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 07:57 Vetura , Lipjan

Shes iveco

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 14:40 Vetura , Lipjan

Rrakidaq + Bilardo +

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 13:11 Vetura , Lipjan

shitet korrektor tensioni

90 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 19:13 Vetura , Lipjan

shitet

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gsh 14:32 Vetura , Lipjan

BMV DELFIN 1.8

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:21 Vetura , Lipjan

dorza te sonit 2 dhe 3 10 euro

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 01:15 Vetura , Lipjan

shitet klyshi

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 22:52 Vetura , Lipjan

ma

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:53 Vetura , Lipjan

as

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 18:24 Vetura , Lipjan

Golf 2 turbo dizell

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim