RS-modele , 1
S-modele , 6
TT , 1
100 , 6
200 , 1
80 , 233
90 , 26
A1 , 2
A2 , 6
A3 , 52
A4 , 86
A5 , 8
A6 , 87
A7 , 4
A8 , 19
Allroad , 1
Cabriolet , 2
Q3 , 2
Q5 , 2
Q7 , 5
RS7 , 1
S1 , 1
Dje 23:38 Vetura , Lipjan

Audi 80 benxin plin

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:10 Vetura , Lipjan

Audi A2 1.4tdi 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 Vetura , Lipjan

AUDI A 4 AUTOMATIC TIPTRONIK MULTITRONIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:01 Vetura , Lipjan

AUDI A 6 FACELIFT 2.7 TDI VITI 2009 SUPER GJENDJE

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Vetura , Lipjan

Rent a car�� lorenti ����

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:27 Vetura , Lipjan

Audi benzin plin 8 muj rks ndrrim mundshem

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.9 dizell me rigjistrim 8 muj

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Vetura , Lipjan

Rent a Car

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:41 Vetura , Lipjan

AUDI Q5 3.0 TDi QUATTRO 245 PS ME FULL EXTRA

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:41 Vetura , Lipjan

Audi a5 2.0 tdi

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 Vetura , Lipjan

Audi A4 2.0 Automatik

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 Vetura , Lipjan

Audi A3 2.0 TDI

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 Vetura , Lipjan

AUDI Q3 2.0 TDI..2013..FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 Vetura , Lipjan

AUDI Q3 2.0 TDI S LINE QUATRO AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:34 Vetura , Lipjan

Shitet audi 80

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:33 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:33 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:46 Vetura , Lipjan

Shes pjese per Audi A4 tdi 1.9

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:25 Vetura , Lipjan

AUDI A4 1.9 TDI

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 Vetura , Lipjan

audi a3. 2.0tdi 6 shpejtsi rks

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 23:10 Vetura , Lipjan

Audi S8 5.2 fsi 450ps quattro full extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 11:20 Shitorja Vetura , Lipjan

AUDI A4 2,0 TDI AUTOMATIK

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 11:17 Shitorja Vetura , Lipjan

AUDI A4 2,0 TDI AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 11:17 Shitorja Vetura , Lipjan

AUDI A3 1,6 TDI SPORTBACK

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 11:15 Shitorja Vetura , Lipjan

AUDI A8 4,2 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 05:05 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 17:10 Vetura , Lipjan

Audi a3 1.9 TDI ngjendje perfekte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:13 Vetura , Lipjan

Audi A4 2002

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:54 Vetura , Lipjan

Shitet Audi B4

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:24 Vetura , Lipjan

AUDI A6 2.0 TFSI 2009 TOP TOP!

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 16:19 Vetura , Lipjan

Audi A6

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 23:19 Vetura , Lipjan

U shit flmm

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 23:45 Vetura , Lipjan

audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 12:31 Vetura , Lipjan

Audia

330 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:29 Vetura , Lipjan

6kompjuter.Bilardo.Rrakitaqki

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 19:31 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.8

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 01:42 Vetura , Lipjan

SHIITET AUDI 80 1.8 BENZIN + GAS

555 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 18:08 Vetura , Lipjan

Audi 80

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 16:43 Vetura , Lipjan

Audi 80 1.8 benxin plin

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 20:25 Vetura , Lipjan

Naseri

360 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 17:34 Vetura , Lipjan

Shiten fellne dhe guma

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 13:53 Vetura , Lipjan

Audi A4 2009 Automatik Pa Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 23:42 Vetura , Lipjan

Shitet audia ne gjendje shum te mir

980 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 22:40 Vetura , Lipjan

Trajk

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 13:08 Vetura , Lipjan

SHITET

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 09:14 Vetura , Lipjan

audi a4. 2.7tdi rks “S LINE” automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 09:15 Vetura , Lipjan

Audi a6 dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 21:13 Vetura , Lipjan

Trajk

1 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 13:36 Vetura , Lipjan

Audi

380 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim