Sot 10:32 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Krr 22:56 Vetura , Lipjan

SHITET OSE BEJ NDRRIM URGJENT !

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim