Sot 20:14 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:49 Vetura , Lipjan

Rent a Car

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:44 Vetura , Lipjan

Audi a5 2.0 tdi

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 16:08 Vetura , Lipjan

AUDI. A5. 2.7tdi automatik rks “S LINE”

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 15:31 Vetura , Lipjan

AUDI. A5. 2.7tdi rks 1vit. “S LINE” automatik

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 13:45 Vetura , Lipjan

Audi A5

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 10:40 Vetura , Lipjan

Shes audin

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim