13 Sht 10:27 Vetura , Lipjan

ushit flm merrjep

300 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 14:53 Vetura , Lipjan

Shes niven benxin +plin 6 muj regjistrim

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 17:09 Vetura , Lipjan

Shes niven 6 muj regjistrim

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 22:53 Vetura , Lipjan

Lada Niva -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Nën 22:04 Vetura , Lipjan

Esht shum e rujtur dhe ne gjendje te rregullt.

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim