MGF , 1
ZT , 1
10 Sht 23:28 Vetura , Lipjan

MG-ZT

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 21:29 Vetura , Lipjan

Bejm larjen e veturave mbrenda,kauqave dhe tepijav

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 16:14 Vetura , Lipjan

Mersedes Mb 100

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim