18 Shk 11:56 Vetura , Lipjan

Shes mercedes dhe baj ndrrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 21:10 Vetura , Lipjan

Mercedes 3.0

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 17:30 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedesi dizell 4×4

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 17:13 Vetura , Lipjan

MERCEDES E300 D AVANTGARD

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 17:04 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz E 300 Avantgart

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 12:50 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedes benz

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 19:35 Vetura , Lipjan

Morcodes 300

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 11:55 Vetura , Lipjan

Mercedes E 300 D Avantgard

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 13:01 Vetura , Lipjan

Mercedes E300 TD ndrrim

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 19:45 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz E 300 D Avantgard

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 11:18 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz 300

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 19:49 Vetura , Lipjan

Mercedes 300 w123 15dit ofert 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:28 Vetura , Lipjan

Mercedes Benz

1 600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 21:09 Vetura , Lipjan

Mercedes w123 300

3 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 18:25 Vetura , Lipjan

Mercedes 300 dhe Pasat 2

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 20:57 Vetura , Lipjan

Kamion Mercedes

650 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Krr 10:40 Vetura , Lipjan

Mercedes 300 dizell -96

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Krr 18:05 Vetura , Lipjan

Mercedes 300 dizel -89

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Krr 01:48 Vetura , Lipjan

Mercedes c300

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 00:14 Vetura , Lipjan

Mercedes

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 18:39 Vetura , Lipjan

Mercedes c300

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 01:05 Vetura , Lipjan

Mercedes 300

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 16:14 Vetura , Lipjan

ushit.flm merrjep.com 550

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Gsh 16:54 Vetura , Lipjan

mercedes benz 300e 3.0i

3 210 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Jan 00:00 Vetura , Lipjan

Mercedes 3.0 dizel

1 450 EUR

Në fillim