100 NX , 1
Juke , 1
Micra , 2
Note , 2
Patrol , 1
PickUp , 1
Primera , 8
Qashqai , 1
Sunny , 1
Terrano , 2
Urvan , 5
Vanette , 1
X-Trail , 2
Dje 19:45 Vetura , Lipjan

NISAN PRIMIERA 1.9 DCI..2005...

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 13:22 Shitorja Vetura , Lipjan

NISSAN NOTE 1.5 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 13:20 Shitorja Vetura , Lipjan

NISSAN NOTE 1.5 DCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 13:20 Shitorja Vetura , Lipjan

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 14:31 Vetura , Lipjan

Shes dhe ndrroj nisanin

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Shk 09:36 Vetura , Lipjan

Shtet nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 23:30 Vetura , Lipjan

Nissan

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Shk 21:43 Vetura , Lipjan

u shit Nisan Sunny benxin plin

320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 18:49 Vetura , Lipjan

Nissan Patrol xhip

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 17:08 Vetura , Lipjan

Nissan Vanette -00

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 13:42 Vetura , Lipjan

Shes kamioni shum i rujt

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 12:18 Vetura , Lipjan

Nissan micra

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 18:43 Vetura , Lipjan

kombi

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 09:15 Vetura , Lipjan

Shitet urgjent

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 23:08 Vetura , Lipjan

Nissan micra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 21:31 Vetura , Lipjan

Nissan kombi

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Nën 22:58 Vetura , Lipjan

shitet Nisan primiera

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Tet 01:41 Vetura , Lipjan

shes nisan mremiera

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Sht 00:45 Vetura , Lipjan

Nissan X-Trail ni vit rks

8 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:03 Vetura , Lipjan

Nissan X-Trail

8 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 21:32 Vetura , Lipjan

Shitet ose ndrrohet

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gsh 21:34 Vetura , Lipjan

Nisan Primera

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Gsh 09:16 Vetura , Lipjan

Nissan Qashqai 2008 benzin-gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gsh 16:53 Vetura , Lipjan

Nissan

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Krr 11:22 Vetura , Lipjan

Nissan Terrano2

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 01:46 Vetura , Lipjan

shitet dhe ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 00:05 Vetura , Lipjan

Nissan PickUp -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Pri 08:16 Vetura , Lipjan

Shitet kombi

1 111 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 16:21 Vetura , Lipjan

shitet kombi

1 299 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 13:01 Vetura , Lipjan

Nissan Tino Almera

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim