Sot 18:02 Vetura , Lipjan

Paheton 3.0 Tdi Facelif 2012 Rks

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Banesa , Lipjan

SHITET banesa 88m2 në Lipjan

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:02 Shtëpi , Lipjan

SHITEN SHTËPITË në- #Lipjan REF:SH06/18/SH

33 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Sot 18:02 Vetura , Lipjan

Mercedes Ml 350 Benxin plin Ndizne 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Banesa , Lipjan

SHITET Banesa 72m²

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:02 Vetura , Lipjan

Vw Golf 5 2.0 TDI 6 Shpejci Gt 2006

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Vetura , Lipjan

BMW X6 3.0 D Xdrive 2009 Rks

20 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:02 Vetura , Lipjan

RANGE ROVER 3.0 D LIMITED EDITION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:02 Banesa , Lipjan

SHITET BANESA NE LIPJAN

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:02 Banesa , Lipjan

SHITET BANESA NE LIPJAN 60 M2

21 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:02 Shtëpi , Lipjan

SHITET SHTEPIA NE LIPJAN

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 18:01 Vetura , Lipjan

Range Rover Evoque 2.2 D AUTOMATIK RKS

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 Shtëpi , Lipjan

SHITEN DY SHTEPI

220 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 18:01 Vetura , Lipjan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:01 Vetura , Lipjan

Audi A4 2.0 tdi automatik rks 2009

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim