07 Sht 16:02 Vetura , Lipjan

Golf me tri te kuqe 150ps

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 15:50 Vetura , Lipjan

Audi 80

430 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 14:47 Vetura , Lipjan

mercedes c180

1 855 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 21:40 Vetura , Lipjan

BMW 318i -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 17:13 Vetura , Lipjan

VW Golf 2 dizel -86

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 15:09 Vetura , Lipjan

Shes golf 2-sh dizell 1.6 turbo, interkuller

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Sht 13:42 Vetura , Lipjan

opel vektra tip top 1.6 rks 044 436 803

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 16:24 Vetura , Lipjan

Dritare nga plastik dhe roleta

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Sht 15:05 Vetura , Lipjan

WW Golf 6 GPF Comforline i Doganuar -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 13:00 Vetura , Lipjan

Opel vectren tip top

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 11:01 Vetura , Lipjan

opel vectra 1.8 16v

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Sht 19:21 Vetura , Lipjan

shes veturen opel corsa

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Sht 10:47 Vetura , Lipjan

opel zafira 1.6

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim