Sot 08:03 Vetura , Lipjan

Audi A8 4.2 Tdi “MATRIX” Full Opsion 2014

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:02 Vetura , Lipjan

Bmw 318 benzin 1 vit rks 2000

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Banesa , Lipjan

SHITET Banesa 72m²

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:02 Vetura , Lipjan

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 Banesa , Lipjan

SHITET banesa 80m2.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 08:02 Vetura , Lipjan

Vw Golf 6 1.6 Tdi DZG Automatik” 2010 Rks

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Banesa , Lipjan

SHITET banesa 88m2 në Lipjan

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:02 Vetura , Lipjan

Vw Golf 6 1.6 Tdi Rks 10 Muj 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Vetura , Lipjan

Bmw 320 D 6 Shpejci Rks 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Banesa , Lipjan

SHITEN banesat 83m2

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:02 Vetura , Lipjan

Bmw 120 D M-pacet “ 6 Shpejci Rks.

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 Vetura , Lipjan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:01 Banesa , Lipjan

SHITET banesa në #Lipjan

420 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:01 Vetura , Lipjan

BMW 730 D AUTOMATIK “ PA DOGAN�������� 2010

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:59 Vetura , Lipjan

Paheton 3.0 Tdi Facelif 2012 Rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 Shtëpi , Lipjan

RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE - LIPJAN

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Në fillim