19 Shk 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Lipjan

BMW 530D M PAKET 07-2017

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:33
Linku:
Vetura , Lipjan

citroen jumper

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 19:46 Vetura , Lipjan

Renault fingu metabela tejashtit ishes pjest

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:42 Vetura , Lipjan

I shes pjest mercedesi dizell 190

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:51 Vetura , Lipjan

Shofer shajme per golf 2 dhe jeta

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:39 Vetura , Lipjan

Shes pjes Per Golf 3 TDI 1.9 Kabriolet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:36 Vetura , Lipjan

Shes Pjes Per BMW 725 TDS 2.5 Automatik

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:35 Vetura , Lipjan

Shes Pjes Per Passat 1.9 TDI ( i ) te Kuqe

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 18:00 Vetura , Lipjan

i shes i ndrroj golfat benzin plin GTI dhe dizell

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 14:36 Vetura , Lipjan

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 14:41 Shtëpi , Lipjan

Shtepi ne Lipjan me 9 ari plac

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Shk 22:21 Vetura , Lipjan

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 06:45 Vetura , Lipjan

Shitet kombi

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 13:57 Vetura , Lipjan

Flm merrjep USHITTTTTT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 15:42 Vetura , Lipjan

SHitet nderrohet motorr GTI v.p 1988 super qmim

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Shk 12:53 Vetura , Lipjan

LUPO & SEAT AROSA 1.7 SDI PER PJES

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 14:43 Vetura , Lipjan

JEPEN ME QERA - Golf 7- VITI 2017-

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 21:00 Vetura , Lipjan

POLO 1.9 TDI ME MOTOR 4 ME KLIM

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 09:06 Vetura , Lipjan

PJES PER CITROEN C8 2.2 HDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:01 Vetura , Lipjan

PEZHO 8007 2.2 HDI PER PJES

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 15:19 Vetura , Lipjan

MOTORR 2.2 HDI PEZHO & FIJAT & CITROEN

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 12:13 Vetura , Lipjan

PEZHO 607 2.2 HDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:31 Vetura , Lipjan

LUPO 1.4 TDI me DI KUQE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 17:10 Vetura , Lipjan

PJES PER POLO & LUPO 1.4 16V 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 17:10 Vetura , Lipjan

PjeS per LUPO SET AROSA POLO KEDI

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 17:09 Vetura , Lipjan

Pjes LUPO &SEAT AROSA&POLO

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 17:08 Vetura , Lipjan

PJES PER POLO&LUPO & SEAT AROSA

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim