MAKINA , 346862
VENDBANIME , 116584
ELEKTRONIKA , 114651
TË TJERA , 35087

Sot 20:11 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 1 dhomshe 40m2 kati 3 Aktash

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 20:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Passat 3C, 2.0 TDI 2007-sh 6,20”€

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Shtëpi , Prishtinë

Q23 Shtëpi 2 katëshe me Qera në Sofali

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 20:11 Banesa , Prishtinë

Banese Moderne ne Kalabri te TRIO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 20:11 Vetura , Gjakovë

Peugeot 308 1.6 Benzin/Plin (Panoram) Rks 2008

5 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:11 Vetura , Kastriot

AUATOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN, PA DOGAN +RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:11 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 6 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA GJITH KoSoven Defekt dhe Aksident

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:11 Vetura , Mitrovicë

KRAFTER FRIGO - 20 Dupllak Hibobin pa Doga

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:11 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje ULPIANE

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 20:11 Banesa , Prishtinë

Q41 Zyre / Lokal me Qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Sot 20:11 Vetura , Gjakovë

Mercedes Sprinter 313 Diesel (Automatik) 2007

6 333 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:11 Shtëpi , Prishtinë

SHPI ME QERA NE LAGJEN NIC E MOBILUME

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 20:11 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen Aktash

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 20:11
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Note 1.5 dCi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim