MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 17:51 Banesa , Prishtinë

Ofroj katin e shtëpis me qera ne Bregu i diellit//

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:51 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA N’ULPIANE PER FAMILJARE DHE NDERKOMB

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 17:51 Vetura , Vushtrri

Gollf 4 1.9 Pacifik 2003 Qmimi volitshem

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 520 D ( ME DOGAN TE PAGUAR )

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 Shtëpi , Prishtinë

Shtepin ne Qender te Prishtines

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Në fillim