MAKINA , 314797
ELEKTRONIKA , 105778
VENDBANIME , 104223
TË TJERA , 31664

Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Arberi (Dragodan)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 18:22 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Q18 Banesa me Qera ne Arberi/Dragodan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE DRAGODAN TE FIVE STAR^

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 18:22 Vetura , Prishtinë

Shitet ww Passat - 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Vetura , Ferizaj

Honday Elantra 1.6 benzin met Hujat

550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Super banese e pabanuar me pare 3+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 110m2 Kodra Diellit

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Qender

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:22 Vetura , Prishtinë

Grande Cheroke 2005 Benxin-pline RKS 1vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:22 Vetura , Prishtinë

PASAT 1.9 TDI VITI 2003 ISAPOARDHUR me dogan

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Q41 Zyre / Lokal me Qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Sot 18:22 Vetura , Prishtinë

Blejmm Vetura Vetum Anglezzz..

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:22 Vetura , Gjilan

Opell corza 1.3 benzin KS 12-03-2019

899 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:22 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Në fillim