MAKINA , 314210
ELEKTRONIKA , 105535
VENDBANIME , 103898
TË TJERA , 31531

Sot 12:34 Banesa , Prishtinë

Banesë Dardani 71m2

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:34 Banesa , Prishtinë

Zyre me Qira TE SHESHI

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 12:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen C5 - Automatik - 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Vetura , Prizren

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Me Kesh

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Banesa , Prishtinë

Banes me qira per Banim dhe Zyre ne Shesh

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:34 Shtëpi , Prishtinë

Leshohet shtepia me qera mbrapa Ekstrem Pizza 190m

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Sot 12:34 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa mbrapa shkolles Mihail Grameno

470 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Në fillim