Sot 16:27 Vetura , Malishevë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

3 444 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:27 Vetura , Malishevë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA ME AKSIDENT

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 Vetura , Malishevë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Vetura , Malishevë

##->Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite!<-##

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:12 Vetura , Malishevë

Rent A Car BELGA BMW 320D €250 per 10 dite!!!

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Vetura , Malishevë

Golf 5 full 1.9 dizell <><>

6 660 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Malishevë

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Vetura , Malishevë

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Vetura , Malishevë

AUDI A6 2.5 2003 RKS 1 VIT AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:17 Vetura , Malishevë

Gjip KIA

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim