Sot 02:13 Vetura , Malishevë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 02:13 Vetura , Malishevë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:13 Vetura , Malishevë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 02:12 Vetura , Malishevë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:12 Vetura , Malishevë

Shite veturen tuaj ne VW GOLF BMW Audi MERCEDES

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:11 Vetura , Malishevë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDEN DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:37 Vetura , Malishevë

SHES AUDI A6

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Vetura , Malishevë

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:52 Vetura , Malishevë

VW Golf 2 1.6 -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:37 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet Seat Ibiza 1.4 benzin

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim