Sot 10:27 Vetura , Malishevë

shitet orxhend

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 Vetura , Malishevë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura , Malishevë

shes gjeten 1.6 turbo dizell mundsi ndrrimi

1 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:33 Vetura , Malishevë

shes opel astra

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:01 Vetura , Malishevë

Bmw GT 530 me dogan dhe homologim

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Vetura , Malishevë

shitet

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 05:09 Vetura , Malishevë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:49 Vetura , Malishevë

Golf 3 TDI-i e kuqe

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:27 Vetura , Malishevë

Shes ford mondeo Tddi me di kuqe,qmimi fiksss!

1 790 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:57 Vetura , Malishevë

Opel vektra

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:55 Vetura , Malishevë

Ford Fiesta Dizel

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:09 Vetura , Malishevë

Touran 2.0 tdi.205 ps

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:44 Vetura , Malishevë

AUDI A6 2.5 2003 RKS AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:19 Vetura , Malishevë

##->Rent A Car BELGA vetura prej 15€/ dite!<-##

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:15 Vetura , Malishevë

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 Vetura , Malishevë

Rent A Car BELGA BMW 320D €250 per 10 dite!!!

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Vetura , Malishevë

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Vetura , Malishevë

golf 2 ne gjendje te rregullt 1.6 benzin fellne

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 Vetura , Malishevë

Shes Bmw 4.5 V8 benxin rks ����������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Vetura , Malishevë

Honda

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:20 Vetura , Malishevë

VW Caddy 1.6 tdi cady

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:15 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet me golf 4

1 299 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:11 Vetura , Malishevë

Shes golf 5,2.0 dizell rks Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 Vetura , Malishevë

Shes mercedes a kllas 1.7 dizell rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:10 Vetura , Malishevë

Shes audi a4 2.0 dizell rks Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 Vetura , Malishevë

Shes polo 1.4 benxin rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:06 Vetura , Malishevë

U shit makina....Nissan Almera Tino...flm merrjep

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:02 Vetura , Malishevë

Shes ML 270 CDI viti 2002 rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim