MAKINA , 324743
ELEKTRONIKA , 108456
VENDBANIME , 107017
TË TJERA , 32718

Sot 12:10 Banesa , Prishtinë

BANES ME QiRA NE BREGDiELLIT

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:10 Banesa , Prishtinë

Super banes me qira ne Arberi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:10 Banesa , Prishtinë

Q52 Banesa me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:10 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa prej 90m2, neto 3+1

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 170 Ps DSG Modeli CUP Full

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:10 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen e Spitalit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:10 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Banesa , Prishtinë

ZYRE per qira te Trusti ne Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

SHES GOLF 4 1.9 TDI I TKUQE GJENDJE- PERFECTEE

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim