MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 21:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Qender

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

VW Golf 4 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Banesa , Prishtinë

Banes me qira te Qafa 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 730d 3.0 disel automatik

22 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

PASSAT 3C 06 RKS ,,NDRRIM,,

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:26 Banesa , Prishtinë

Zyre me qera ne Qender

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 21:26 Vetura , Ferizaj

Audi A4 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

SHES GOLF 3 1.9 TDI I TARGA T HUJA ,SHIKJOE!

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:26 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:26 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Pejton

5 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Sot 21:26 Vetura , Gjakovë

Toyota Celica

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:26 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te LESNA ne EMSHIR

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 21:26 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:26 Vetura , Prizren

E klas 350 cdi 4 matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Mati 1 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim