MAKINA , 306707
ELEKTRONIKA , 103299
VENDBANIME , 101437
TË TJERA , 30864

Sot 18:28 Shtëpi , Prishtinë

Prishtinë - lgj mati-1 -Shtepi dhe lokal me qira

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 18:28 Banesa , Prishtinë

Lëshojmë banesë me qera në Bregu i Diellit

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 18:28 Vetura , Burim

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA AUDI.BMW.VW.MRCDES-KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim