MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 21:51 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA afer QAFES ne Hyrje te ARBERIS

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 21:51 Vetura , Rahovec

<<AUTO/ZONA>> Blejm Gjitha Llojet e Veturav 24h��

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:51 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:51 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:51 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:51 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes Benz GLK 320 automatik 2008

18 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:50 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:50 Banesa , Prishtinë

Banesa 60m2 te Fakulteti Filozofik

87 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:50 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne dragodan super lluksoze

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 21:50 Banesa , Prishtinë

BANES E RE TE RRUGA B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:50 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Mati 1 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:50 Vetura , Gjilan

VW Golf 2 1.3 Benzin -Rks 10Muj-Boj Ndrrim-

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim