Sot 01:30 Vetura , Ferizaj

SHITET FORD TRANSIT PRES BLERS SERIOZ

2 599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

Ford

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 Vetura , Prishtinë

KAMJONET FORD 2.5 DIZEL RKS DUPLLAK 7 ULSE

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:21 Vetura , Fushë Kosovë

Shes pikap 2006 ose ndrroj me vetur

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 Vetura , Gjilan

Ford Transit 350 / 2.5Diesel / viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 Vetura , Gjilan

Ford Transit 350 // 2.5 Diesel // 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Vetura , Drenas

Ford

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:04 Vetura , Rahovec

Ford Transit klim navigacion 2. 4 tdci. 140 (ps)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 Vetura , Ferizaj

Shees Ford transit

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 Vetura , Prizren

FORD TRANZIT 2. 4. 2009.; klim. navi. .(140ps)

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 Vetura , Rahovec

Ford

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:36 Vetura , Viti

Ford Tranzit 2.0 Dizel viti 2005 me Dogan tePaguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 14:22 Vetura , Besianë

Ford Transit 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:38 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 190

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:38 Vetura , Rahovec

Ford Transit 190

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:50 Vetura , Vushtrri

Ford Tranzit

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 23:09 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Tranzit 2003 180km te kaluara

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 22:36 Vetura , Viti

Ford Tranzit Transit 280 S • 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Mar 20:36 Vetura , Gjakovë

FORD TRANSIT 2.2 DIZEL

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 17:28 Vetura , Gjakovë

Ford transit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 14:03 Vetura , Malishevë

Besniki

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:30 Vetura , Klinë

Shitet Kamioneta Ford Transit kiper.

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 09:00 Vetura , Vushtrri

Ford Transit 1.8 TDCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:51 Vetura , Pejë

Ford tranzit

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:16 Vetura , Gjilan

shitet ford tranzit

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 11:15 Vetura , Mitrovicë

Ford Transit - Bëjm dhe nderrim Urgjent

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Mar 10:26 Vetura , Prizren

Ford Transit 2.2 me rks ndrim i munshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:44 Vetura , Lipjan

Ford Connect Transit 1.8 tdci -07

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 07:46 Vetura , Mitrovicë

Ford transit 2003 2.0 tdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 11:47 Vetura , Viti

Ford Transit shes pjese per ta Diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 09:54 Vetura , Lipjan

045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 04:12 Vetura , Gjakovë

Ford transit 330 S TDC i

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 19:52 Vetura , Mitrovicë

Ford Transit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 18:39 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford kombi 2.5 dizel i shum lir

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:24 Vetura , Mitrovicë

Kompresor I klimes Per Golf 4 Vw Bora Audi A3

110 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 20:15 Vetura , Klinë

Ford transit

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 17:26 Vetura , Prishtinë

ford

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 16:45 Vetura , Gjakovë

Ford transit 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:27 Vetura , Malishevë

Shes ford baj edhe ndrrim

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:54 Vetura , Gjakovë

Petrit

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 11:21 Vetura , Viti

Kombi Ford

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 12:31 Vetura , Gjakovë

ford transit

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Mar 19:20 Vetura , Burim

Pick up

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:08 Vetura , Prizren

Kombi ford tranzit 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 08:10 Vetura , Viti

Ford Transit Diesel shes pjese

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 08:18 Vetura , Pejë

Ford

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 21:06 Vetura , Viti

Ford Transit 350 // 2.5 Diesel // 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 18:57 Vetura , Ferizaj

Ford Transit 2.4 TDCi Frigo me Ftohes

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:52 Vetura , Burim

Pick up Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim