10 Qer 00:35 Vetura , Drenas

Mercedes 190 i zi

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 21:29 Vetura , Lipjan

Bejm larjen e veturave mbrenda,kauqave dhe tepijav

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim