Dje 20:38 Vetura , Gjilan

NISSAN NOTE 2007 Dizel

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 14:16 Vetura , Prizren

Lir dhe e Mir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 13:22 Shitorja Vetura , Lipjan

NISSAN NOTE 1.5 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 13:20 Shitorja Vetura , Lipjan

NISSAN NOTE 1.5 DCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 17:31 Vetura , Gjilan

Shitet Nisan Note 1.5 dizell 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gsh 15:14 Vetura , Viti

Nissan note 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 12:26 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 20:24 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 06:53 Vetura , Gjilan

Shes

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 18:01 Vetura , Therandë

Nissan Note -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Krr 16:26 Vetura , Gjilan

Nissan Note 1.5 DCI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 21:18 Vetura , Skenderaj

Nissan Note dizel -94

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim