24 Gsh 22:35 Vetura , Gjakovë

Toyot siena 7 persona

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Krr 09:32 Vetura , Prishtinë

Shite dhe nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim