Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Pjes Per Mercedes C200 Compresor 2003/2005

23 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes per Audi A8 2.5 Tdi automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

GOLF 6 2.0 TDI POSA DOGANUAR DHE REGJISRUAR 1 VIT

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per VW Sharan 1.9 Tdi 6 Shpejci 4x4

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes pjes Per Mercedes 190 Disel

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Renault Megan Scenik 1.9 D 2.0 B 16V

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Opel Vectra C 2.2 Benzin

24 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA ME AKSIDENT

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per VW Golf 4 1.4 16V

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA RKS - PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Peugeot 307 2.0 HDI 1.4 Hdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shofershajbne per Ford Mondeo Ford Fokus

75 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes pjes Per Renault Megan 1.9 Dti 2.0 16 V 1.4

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:41 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Land Rover 3.0 Disel

65 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:40 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:40 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Ford Mondeo 2.0 Tdci Automatic 2001 2006

35 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:40 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Audi A6 2.5 Tdi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:40 Vetura , Mitrovicë

Fellne Fokus Mondeo Zafira Jaguar Reno Land Rover

120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:40 Vetura , Mitrovicë

SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NE TER KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:40 Vetura , Mitrovicë

SHES PASSAT 1.9 TDI (DI)TKUQE NDRRIM I MUNDSHEM

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Audi A4 1.9 Tdi Dhe 1.6 B

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Citroen C2 1.4 Hdi

230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes per Ford ka V.p 2006 1.4 B

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes per Bmw E46 318 B

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjes Te Zhuti Pjes per Opel Astra G 2.0 Dti

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Bmw E46 3.0 Disel

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes per Peugeot 306 1.9D 2.0 Hdi 1.4 Hdi

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Jaguar S-Type 2.7 V6 2.5 v6 Benzin

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Land Rover 2.5 tds

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per vw polo 1.4 b

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim