Dje 23:49 Banesa , Mitrovicë

Banes e mobiluar, kati i pare, hyrje te veqant

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:39 Banesa , Mitrovicë

Banesa

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:51 Banesa , Mitrovicë

Shiten Banesat 60 dhe 70 m2

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 19:25 Banesa , Mitrovicë

Lokali ipet me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:46 Shtëpi , Mitrovicë

Shes shtepi

Numri i dhomave: 7
Dje 17:25 Banesa , Mitrovicë

Banese me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 16:07 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet Shtepia ne Shipol

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 16:07 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia ne Shipol afer QTA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 16:06 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet Shtepia Ne Shipol-Mitrovice

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 13:21 Shtëpi , Mitrovicë

SHTEPIJAT NE SHITJE

Numri i dhomave: 5
Në fillim