Sot 17:29
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Shes VW Golf 5 1.9tdi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32
Linku:
Vetura , Mitrovicë

pjes per vw polo

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 17:56 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Jaguar S-Type 2.7 V6 2.5 v6 Benzin

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:56 Vetura , Mitrovicë

Opel Vectra 1.7 Disel Motor japan V.p 1993 Rks

380 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:56 Vetura , Mitrovicë

CITROEN C3 1.4 DIZELL 4 GOMA TE REJA 1 VIT Rks

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Vetura , Mitrovicë

SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT NE TER KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:56 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes per Audi A8 2.5 Tdi automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:55 Vetura , Mitrovicë

VW POLO 1.2 TDI DOGANUAR DHE HOMOLIGIMIN E KRYER

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 ndrrim i mundshem

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 Vetura , Mitrovicë

Golf 6plus

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet kombi T4 ne gjendje shumm te mir

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 Vetura , Mitrovicë

Kia 1.5

380 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:50 Vetura , Mitrovicë

golf 3

1 050 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim