Sot 06:22 Vetura , Mitrovicë

POLO 1.2 TDI 2011 Dogan dhe homligim .

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:50 Vetura , Mitrovicë

Shes Golfin 4 1.9 TD(I) Pacific Urgjentt

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:33 Vetura , Mitrovicë

opel zafir

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:03 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 AUTOMATIK 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:03 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF 6 2.0 TDI -10

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:03 Vetura , Mitrovicë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI -06

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:03 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 DISEL - 06

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:24 Vetura , Mitrovicë

VW GOLF 6 2.0 TDI DSG

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:24 Vetura , Mitrovicë

Audi A3 2.0 Tdi 2006 Sline 10 muj Rks 7200 Euro

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:43 Vetura , Mitrovicë

Opel Corsa C - 1.2 eco tek-1vit rigjistrim-v.p2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:42 Vetura , Mitrovicë

VW Polo 1.6 Tdi-1 vit rigjistrim-v.p 2009

7 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:18 Vetura , Mitrovicë

Opel astra 1.7 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 Vetura , Mitrovicë

caddy 4x4 dizel automati DSG viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:14 Vetura , Mitrovicë

Shes t2 1.9 dizell 1 vit regjistrim

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim