Dje 19:25 Banesa , Mitrovicë

Lokali ipet me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 19:24 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA TE KSEDENTUARA DHE NE TABELA TE HUJA

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:24 Vetura , Mitrovicë

Kombi T5 2008 2.5TDI edhe 1.9TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 Vetura , Mitrovicë

Niva

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:21 Vetura , Mitrovicë

Shesë urgjente

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:12 Vetura , Mitrovicë

049-498-522

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:12 Vetura , Mitrovicë

Daewoo Nexia 1.4 Klimë Gjama elektronik Centrall

1 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:09 Vetura , Mitrovicë

Bmw 318

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:07 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2015 DSG

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim