MAKINA , 315064
ELEKTRONIKA , 105969
VENDBANIME , 104393
TË TJERA , 31688

Sot 14:05 Banesa , Prishtinë

Garsonjere me qira ne Dardani

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:05 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira te Kolegji ” Iliria”

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 14:05 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura Me Targa T Huja

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:05 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne lagjen Kalabria (Emhir)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 14:05 Banesa , Prishtinë

Leshoj Banesen me Qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:05 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Mersedes 300 D 123 disel viti 1982

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Vetura , Pejë

opell astra 1.6 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:05 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra C 3.0 Diesel AUTOMATIK

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:05 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 110m2 ne dragodan ! Delta

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:05 Banesa , Prishtinë

Banes me qira 60m2 ne lagjjen tophane!Delta

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim