MAKINA , 315239
ELEKTRONIKA , 106062
VENDBANIME , 104406
TË TJERA , 31724
22 Mar 11:49
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Breg të Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 10:45
Linku:
Banesa , Prishtinë

Super banes me qira ne Mati 1 - O139

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Sot 12:57 Shtëpi , Fushë Kosovë

SHTEPIA SHITET -

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

QIRA Leshohet Banesa me Qira ne Lagjen Mati1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:57 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Banese ne Ulpiane

1 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Lagje te Spitalit afer Super Viv

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe Kodra e Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:57 Shtëpi , Prishtinë

Q23 Shtëpi 2 katëshe me Qera në Sofali

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te Rruga C

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:57 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI, I REGJISTRUAR RKS

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Banesa , Prishtinë

Q22 Banesë me Qera në Pejton, Qendër 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:57 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim